Виберіть свою мову

Найкраща у світі подушка.

Найголовніше в подушці, як і в людині, не форма, а зміст. Будь-якій людині потрібен якісний сон. А забезпечити таке благо як міцний, тривалий сон може гарне ліжко, чисте совість і, безумовно, подушка.

Не спешите выбрасывать старые подушки!

Яка подушка краща?

Форма подушки як і її наповнювач несуть емоції. Іноді вони позитивні, а іноді навпаки. Але не все так просто. Пух для подушки дуже бажаний, але його має бути в міру.

Artist's interpretation of article headline

Як часто потрібно чистити подушки?

Щоночі ми лягаємо спати на свою улюблену подушку і проводимо разом з нею 7-8 годин (якщо пощастить). І так щоночі, день за днем, рік за роком...

Artist's interpretation of article headline

Яка подушка краща?

Форма подушки як і її наповнювач несуть емоції. Іноді вони позитивні, а іноді навпаки. Але не все так просто. Пух для подушки дуже бажаний, але його має бути в міру. Якщо брати відсоткове співвідношення, то суміш 40% пуху і 60% качиного або гусячого пера буде досить м'якою і не дасть подушці "впасти", стати пласкою. Безумовно пух-перо водоплавного птаха легше, м'якше ніж скажемо перо курки, тому це перо дуже рідко використовується для виготовлення ковдр, нікому не сподобається важка ковдра.
 
Форма ж Вашої подушки може бути абсолютно довільна від метра на метр до 30 на 30 см. Але є стандарти на які орієнтуються виробники постільної білизни. В наш час є два найбільш ходові розміри - це 70х70 і 50х70, так званий євростандарт. Але трапляються і розміри 60х60 не так часто, але вони теж є. Це три "спальні" розміри. Є ще допоміжні подушки, в першу чергу це дитячі розміри 40х60 для дітей від 2 до 7 років, дивані подушки 50х50 і так звані "думочки" 40х40. На всі подушки такого розміру Ви зможете знайти наволочки в магазинах, якщо ж Ви вирішите що Вам необхідний якийсь індивідуальний розмір - ми допоможемо, але і наволочки доведеться шити в ательє а не купувати в магазині. Щільність подушки, це напевно найважливіший критерій зручності подушки. Кожна людина це індивідуальність і як вона спить, у якій позі та на якому матраці, це, суто особиста
перевага кожного з нас. Але й від усіх цих критеріїв залежить те, якою щільністю має бути у цієї окремої людини подушка. Тому якщо Ви привозите декілька подушок, то ми намагаємося зробити їх всі трошки різної щільності, щоб кожен член сім'ї вибрав те, що йому найбільше підходить. Але якщо Ви наполягатимете ми зробимо всі подушки однієї щільності-середньої-).