Виберіть свою мову

Найкраща у світі подушка.

Найголовніше в подушці, як і в людині, не форма, а зміст. Будь-якій людині потрібен якісний сон. А забезпечити таке благо як міцний, тривалий сон може гарне ліжко, чисте совість і, безумовно, подушка.

Не спешите выбрасывать старые подушки!

Яка подушка краща?

Форма подушки як і її наповнювач несуть емоції. Іноді вони позитивні, а іноді навпаки. Але не все так просто. Пух для подушки дуже бажаний, але його має бути в міру.

Artist's interpretation of article headline

Як часто потрібно чистити подушки?

Щоночі ми лягаємо спати на свою улюблену подушку і проводимо разом з нею 7-8 годин (якщо пощастить). І так щоночі, день за днем, рік за роком...

Artist's interpretation of article headline

Чищення подушок

Ваша стара подушка розрізається, вміст подушки звільняється від потерті, перетертого пера, пропарюється, просушується і задувається в новий напірник.

Чищення ковдр

Стара ковдра або стара велика подушка чиститься у звичайному режимі, виготовляється новий напірник під ковдру з осередками і туди задувається чистий пух.

Реставрація перин

Стара перина або кілька подушок чистяться, виготовляється чохол потрібного Вам розміру і в нього вже задується вміст старої перини.

Чищення подушок у Дніпрі

Не суха! Парова, єдина в Дніпрі спеціалізована, професійна чистка подушок парою при t 120 ° C, з подальшим повним просушуванням, видаленням потерті, знепиленням і заміною напірника на новий. Також просимо звернути увагу на те, що напірники у нас шиються індивідуально для кожного клієнта, будь-якого розміру з точністю до сантиметра, від 20см. до 2 метрів. Якщо Ви вважаєте, що для Вас буде максимально зручна подушка наприклад розміром 34см.на 97см. то будьте впевнені, ми виконаємо цю забаганку.

image hereЄдина у місті Дніпро парова чистка подушок (не суха!). Ми маємо в своєму розпорядженні ефективну технологію чищення пуху і пера яка складається з чотирьох етапів. На першому етапі стара подушка звільняється від брудного напірника, вміст подушки (пух-перо) сортується на стертий у потерть і цілий. Далі неушкоджений матеріал обробляється гарячою парою, при температурі 120°С, таким чином проводиться дезінфекція пуха-пера для знищення пилових кліщів та іншої патогенної флори, яка протягом тривалого часу накопичувалася у Вашій подушці. Особливо це актуально після того, як нею користувалася людина, яка перехворіла на грип та інші застудні захворювання. Попутно при "пропарюванні" змивається бруд і піт, що в'ївся, яким просочується подушка особливо в спекотні літні ночі. Після ґрунтовної обробки парою йде третій етап-просушка пуху-пера, в камеру подається потік повітря розігрітий до 45-50°С, після просушування настає заключний етап-вдягання чистої та пухнастої суміш у напірник, спеціальну тканину, яка не пропускає перо. Міцний, гарний напірник того розміру, який влаштує Вас, ставить крапку у всій цій оздоровчій процедурі, яка покликана засипати з побажанням солодких снів і прокидатися з гарним настроєм.

Чищення подушок із заміною напірника.

Усім потрібен догляд. Той хто неправильно розуміє сенс слова, уникає реальності, інші намагаються доглядати своїх близьких, недалеких і просто симпатичних людей. Ще є такий вид визначення поняття, як догляд за речами. У першу п'ятірку просто має входити чистка подушок із заміною напірника, якщо Ви живете в місті Дніпро, Вам пощастило, тому що дане чищення подушок знаходиться зовсім поруч, у межах міста і ціна такої процедури непорівнянна з тим задоволенням, яке Ви зазнаєте.
Все досить просто, потрібно тільки взяти ... І захотіти спати на чистій подушці. Хімчитська пір'яних подушок, не зовсім по суті своїй скажемо так, екологічно чиста. Все-таки кожен із нас проводить уві сні третину свого життя, і дихати хімією для подушок... Особисто у мене не викликає захоплення.

Найближча чистка подушок із застосуванням пари, без хімії, знаходиться поряд з Вами, вона у місті Дніпро єдина.
На ж/м Тополя За Варусом є Будинок Побуту, на другому поверсі якого проводиться чищення пір'яних подушок. Проводиться ця процедура досить швидко, всього 30 хвилин, і Ви отримуєте чисту, звільнену від бруду, поту, слини та інших поганих, у тому числі патогенних мікроорганізмів.

Чищення пір'яних подушок парою, відрізняється від сухого чищення саме змиванням вищеописаних забруднень з пуху-пера Вашої подушки. Це не просто опромінення ультрафіолетовою лампою, у якої не зрозумілий термін служби. Подача пари при t 120°C, забезпечить знезараження, убезпечить від пилових кліщів, які заводяться у будь-якій подушці через півроку-рік використання. І ще. Деякі конкуренти з "сухого" цеху запускають в інтернеті чутки про те, що нібито після парової обробки подушки будуть вологими. Повна маячня. Це може вигадати тільки людина, яка ніколи не стикалася з цією процедурою, або людина зі злим наміром, яка спеціально намовляє і не має запропонувати щось краще. Запевняю Вас, після пропарювання йде етап просушування, калорифером подається гаряче повітря, розігріте до 55°C в камеру з витяжкою, для відведення вологи, що в результаті повністю просушує пух-перо, і робить подушку придатною до використання, відразу після задувки в напірник .

Чистка подушок паром, в місті Дніпро, доступна кожному щодня, з 8 до 15 годин, щодня, це означає і в суботу, і в неділю, і в понеділок, та в інші дні тижня Ви можете принести-привезти свої подушки та отримати чисті подушки з новим напірником відмінної якості, вибір забарвлення та розміру, лягає на Ваші плечі. Моє завдання, як досвідченого фахівця, зрозуміти яку щільність подушки Ви любите і зробити все, з урахуванням Ваших побажань.

Реставрація пухових подушок, це не просто заміна напірника, а до певної міри очищення як від запаху поту, так і від негативних емоцій, не дарма існує вираз "плакати в подушку". Ці негативні емоції, підуть разом із потертю та іншими відходами.
Знайте – парова чистка подушок поруч. Варто лише докласти невеликих зусиль і звернутися до мене за тел. 067 912 08 95. І солодкі сни на чистих подушках Вам забезпечені!