Виберіть свою мову

Найкраща у світі подушка.

Найголовніше в подушці, як і в людині, не форма, а зміст. Будь-якій людині потрібен якісний сон. А забезпечити таке благо як міцний, тривалий сон може гарне ліжко, чисте совість і, безумовно, подушка.

Не спешите выбрасывать старые подушки!

Яка подушка краща?

Форма подушки як і її наповнювач несуть емоції. Іноді вони позитивні, а іноді навпаки. Але не все так просто. Пух для подушки дуже бажаний, але його має бути в міру.

Artist's interpretation of article headline

Як часто потрібно чистити подушки?

Щоночі ми лягаємо спати на свою улюблену подушку і проводимо разом з нею 7-8 годин (якщо пощастить). І так щоночі, день за днем, рік за роком...

Artist's interpretation of article headline

Найкраща у світі подушка.

Нижчеописані поради допоможуть людям, які страждають від некомфортної подушки.

Найголовніше в подушці, як і в людині, не форма, а зміст. Будь-якій людині потрібен якісний сон. А забезпечити таке благо як міцний, тривалий сон може гарне ліжко, чисте совість і, безумовно, подушка. Ось про властивості останньої ми й поговоримо. Кожен із нас, особистість, яка потребує індивідуального підходу у всьому. Вибір ідеальної подушки можливий за дотримання безлічі параметрів. Це залежить від комплекції людини ( чим більше ваги- тим більший тиск відчуває подушка, і тим щільніше вона повинна бути наповнена. Ще важливий фактор-матрас, м'який-подушка щільніше, і навпаки. Поза, в якій любить спати гіпотетичний бранець Морфея, несе дуже важливу інформацію.Приклад поза на животі, передбачає подушку пом'якше, а лежання на боці - щільніше і вище, компенсуючи висоту плеча.Тим, хто любить проводити час уві сні лежачи на спині, підійде щільність подушки середнього значення між двома вищеописаними способами. Для людини, яка під час сну часто змінює пози, просто необхідна маленька м'яка подушка, вона стане в нагоді коли ви лежите на спині (підкласти її під основну подушку) Коли ви на боці, її варто розмістити між чашечками колін. Зрештою, це корисний помічник для зручного читання в ліжку, або перегляду телевізора.

Ще один момент, який варто обговорити: наявність у ліжку двох подушок для однієї персони. Повірте це не каприз, а необхідний елемент, для комфорту. Не завжди щільна, висока подушка може бути м'якою. Навіть якщо набити її чистим пухом, вона може бути твердою. Для таких випадків, найкраще користуватися двома м'якими подушками. Вони зможуть забезпечити необхідну висоту, і в той же час радувати вас бажаною м'якістю. Сподіваюся, мої поради допоможуть Вам отримати бажаний, солодкий і тривалий сон.